У Києві побудують ще один міст

новый_мост

У Києві готуються до проведення тендеру на проектування пішохідно-велосипедного моста від Володимирської гірки до оглядового майданчика біля Арки дружби народів у парку Хрещатий.

Це передбачено в проекті Концепції розвитку прибережних територій і зон відпочинку. Кілька архітектурних майстерень вже готові взяти участь в тендері, щоб створити гарний туристичний об’єкт.

Будувати міст планують за бюджетні кошти міста.

З тих пір, як затвердили концепцію, роботи з благоустрою схилів і прибережних територій “прискорилися”. Зараз активно почали реконструювати Гідропарк і зону навколо Центрального пляжу, триває друга черга ремонту Володимирської гірки, яку призупинили в 2014 році і створення Алеї художників біля підніжжя Андріївської церкви.

Фахівці вважають, що з часу проведення тендера на проектування і вибору підрядника до будівельних робіт, пройде не менше 8 місяців.

У проекті Концепції розвитку прибережних території зазначено, що місток допоможе відпочиваючим пройти з Володимирської гірки до однієї зі станцій канатної дороги. Всього їх буде три. І будувати “канатці” будуть за гроші інвесторів. Головну станцію розмістять під Аркою дружби народів.

Нагадаємо, проект добудови Подільсько-Воскресенського моста представлять в Німеччині.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>