Tesla планує запустити виробництво Model Y восени 2019 року

TeslaY

Виробництво нового кросовера планують почати в листопаді 2019 року, а через два роки після цього Model Y почнуть випускати в Китаї.

Tesla поповнить свій модельний ряд компактним позашляховиком на основі Model 3. На даний момент інформація про нову модель, що відноситься до її специфікаціям, функцій і дизайну відсутня.

Компанія приймає попередні заявки на поставку моделі Y, хоча інформація про програму, відправленої постачальникам, не містить точної дати початку виробництво. Поки точно відомо тільки те, що спочатку автомобіль буде вироблятися на заводі Тесла в Фремонт, штат Каліфорнія.

У лютому це року, глава компанії Ілон Маск, заявив що компанія планує виробляє близько 1 мільйона машин Model Y в рік, при тому що на даний момент, за деякими оцінками, потужності заводу вистачить тільки на пів мільйона моделей в рік.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>