Найпопулярніші в Україні моделі BMW з пробігом

бмвх5

На вторинному українському авторинку марка BMW стабільно тримається в межах 10-ї позиції по затребуваності серед тільки пригнаних, і в межах 15-ти перепродажів на внутрішньому ринку країни. З початку 2021 року понад 32 тисячі наших співгромадян сіли за кермо авто саме цієї марки. Середній “вік” BMW в Україні становить 14,3 роки.

Рейтинг BMW на ринках України

За підрахунками експертів, 51% BMW з пробігом має бензиновий мотор, 9,2% оснащені ГБО, електричних – 1% та всього 0,6% із силовими гібридними установками.

Лідером серед легковиків Баварії стали представники п’ятої серії (2012 р.в.). BMW 5 Series, в середньому коштує $17 000 – 17 200. Очікувано “очолює” список BMW X5. Тільки ціна та вартість утримання стримують темпи продажу. За більш доступних населенню цифрах показники реалізації були б у рази вищими.

Друге місце у BMW 3 Series, на третьому BMW 2012 випуску (F25). Ціни, в середньому $16-18 000. практичні в експлуатації, зручні на наших дорогах авто ніби створені для України.

Позиція нижче стабільно належить «сімці» з кузовом Е38, такій самій точно, як у фільмах «Бумер» і «Перевізник» (2000 р. в.). Ціна тішить. Всього 6800-7000 $ за таких легендарних красунь.

Понад тисячу кросоверів Е84 2013 р.в. було придбано нашими співвітчизниками за 8 місяців 2021 року. У плані бензин-дизель переваги діляться приблизно порівну. Кросоверу, вірніше, крос-купе BMW X6 приділимо трохи більше уваги.

Кросовер BMW X6

Отже, зараз це один з найдорожчих BMW, незважаючи на “молодість”. Середня ціна за шостий ікс небагато – 52 000 доларів. Але ціна у цьому питанні далеко не головне. Довести? Просто! За той же період BMW Х4, вартість яких 37 000 доларів, було куплено приблизно вдвічі менше. У власників BMW в нашій країні економія в грошах не є першорядною. Для них важливіше отримати за свої гроші очікувану якість.

Звичайно ж, не можна залишити без уваги міського “живчика” BMW i3 з 1 серії. Важливо відзначити “п’ятірку” та “трійку” Gran Turismo, родстер серії-Z.

Вибираючи свою BMW пам’ятайте, що створювалися і створюються вони з метою перетворити кожну подорож на захоплюючу пригоду, а не просто щоб перевозити пасажира з одного пункту на інший.

На нашому сайті є багато моделей. ви можете вибрати з наявних на стоянці, або підібрати для себе новий транспорт і звернутися до нас для оформлення його в лізинг за вказаними на сайті контактами.

5/5 - (количество голосов - 1)

2 comments on “Найпопулярніші в Україні моделі BMW з пробігом

  • Игорь Овечкин says:

    “Шестерка”, конечно, супер. Но и цена соответствующая. Такую даже богатые люди только в лизинг берут.

    Reply
  • Надежда Сикорская says:

    “Шестерке” и дороги нужны соответствующие. На наших такого красавца только загонять.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>