Обласна влада згадали про Великій кільцевій дорозі навколо Києва

Київська обласна державна адміністрація планує до кінця липня 2016 року подати потенційним інвесторам проект будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги (ВКАД) навколо Києва. Протяжність ВКАД складе близько 211 кілометрів.

За словами голови КОДА Максима Мельничука будівництво ВКАД навколо Києва є одним з найбільших стратегічних проектів для Київської області в цьому році.

Його вартість оцінюється в два мільярди доларів. «У нас зараз йдуть обговорення з деякими країнами, наприклад, з Францією, з Китаєм. Вони готові приєднатися до цього проекту », – повідомив Мельничук в четвер, 21 липня, на зустрічі на зустрічі з Американсько-українською діловою радою в Києві.

Також відзначено, що за умовами інвестиційного проекту ВКАД по завершенню будівництва повинен залишитися в розпорядженні обласної держадміністрації. Це, як пояснив Максим Мельничук, відкриє можливості для інвесторів будувати поруч з кільцевою дорогою готелі, автозаправні станції та інші об’єкти інфраструктури. В такому випадку з водіїв не будуть стягувати оплату за проїзд.

Будівництво Великої кільцевої дороги обговорюється вже багато років. Так, в 2008 році Кабмін прийняв постанову №326-р «Про заходи щодо проектування Великої кільцевої автодороги навколо міста Києва», яким було визначено генеральний напрямок автодороги.

У 2009 році уряд прийняв розпорядження №296-р «Про невідкладні заходи щодо прискорення будівництва великої кільцевої автомобільної дороги навколо м.Києва». У 2013 році Кабмін затвердив постановою №566-р техніко-економічне обґрунтування будівництва мостового переходу через Дніпро в рамках будівництво ВКАД.

При цьому Укравтодор Укравтодор пропонував фінансувати будівництво повністю за рахунок концесіонера, який потім зможе стягувати плату з проїзд по ВКАД.

Раніше в цьому місяці міністр інфраструктури Володимир Омелян також повідомив, що його відомство шукає інвесторів для передачі в концесію і будівництва платної окружної навколо столиці і траси в напрямку Одеси.

Оцените нас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>