Великі плани німецького автоконцерну

Гибрид BMW

Зовсім недавно німецька автомобільна компанія BMW представила свої плани до 2025 року з новими тенденціями.

Тільки в 2019 році хочуть представити такі моделі BMW: 330е iPerfomance, 530e iPerformance, X5 xDrive45e iPerformance, 225xe Active Tourer iPerformance, і MINI Electric.

Наплив на нові тенденції почалися після розробки платформи для моделі i3 2013. Після хороших продажів компанія задумалася над доопрацюванням і модернізацією технологій платформи і розробка ряду гібридних автомобілів з бензиновим двигуном.

У планах концерну відходити від дизельних і бензинових автомобілів. Електрифікація буде як на основі нових гібридних моделей BMW і переведуть існуючі моделі на електрику. Від минулих моделей особливо відмінностей не буде, крім фірмових логотипів «I» і «eDrive», на решітці радіатора будуть сині планки.

Продажі гібридів збільшуються, як повідомили в автоконцерні, продано вже понад 400 тисяч електрифікованих моделей і хочуть продажу в 2019 році збільшити на 100 тисяч.

Відходячи від теми, пропонуємо ознайомитися з найкращими пропозиціями мікрокредитування від МФО в розділі: “Кредити онлайн на карту цілодобово“.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>