Населення України, все частіше оформляє кредити

kredit_ua_2020

Нещодавно, Національний Банк України опублікував своє опитування, проведене ще в IV кварталі 2019 року. З нього випливає, що населення і бізнес все більш охоче оформляють кредит.Отже, в жовтні-грудні 2019 року, більше всіх, а це 56,9% від кредитного портфеля отримали малі і середні підприємства. Наступним популярним у населення йдуть короткострокові позики, більш відомі як гроші до зарплати. Так само зросли гривневі кредити. А причина пожвавлення ринку позик – зниження процентних ставок в банках.

Примітно що ринок послуги, як мікрокредитування населення України, міцно зайняли небанківскі фінансові установи. Громадяни все більше довіряють їм, установи роблять все більш вигідні умови.

Споживчі кредити – наступні в списку за популярністю, що не дивно. Такі події:

  • зростання прожиткового мінімуму і зарплат;
  • зміцнення гривні;
  • поліпшення платоспроможності наших співгромадян.

Вкупі, такі зміни з новорічними та різдвяними святами, тільки стимулювали нас до покупок в тої числі з можливістю оформити споживчий кредит.

У січні-березні, прогнозується подальше кредитування населення і бізнесу, а так само приплив депозитів від них. Іпотечне кредитування очікується без змін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>