Чи варто зараз купувати валюту і що буде з курсом найближчим часом

Стоит ли сейчас покупать валюту в Украине

В Україні кожен день різний курс валют, трохи стабільність стала проявлятися з початку березня. Що ж чекає в найближчі тижні? Чи буде стабільність або чекають різкі падіння в зв’язку з пандемією і карантином? Розглянемо далі.

Як курс змінювався за останні 7 днів

До початку наступного тижня долар був стабільніший, в порівнянні з попереднім тижнем. Середній курс різнився в межах 3 копійок. При цьому різниця між купівлею і продажем склала 17 копійок. До кінця тижня курс вирівнявся доріс до позиції 27,79 грн в продажу і 27,67 в покупці.

Що у нас на ринку

Головні аналітики запевняють, що головний фактор, який зараз впливає на курс є аукціон з продажу гривневих ОВДП. Наприклад на 16 березня було продано паперів за все на 14 млрд гривень, що втричі більше результат попереднього тижня.

Зараз на готівковому валютному ринку фізичні особи тепер більше продають валюти, ніж купують. Через туристичного спала і коронавируса рахунку українців збільшилися приблизно на 100-120 млрд гривень. Варто відзначити, що зараз різких стрибків на обох ринках немає, тому складно спрогнозувати напрямок руху цін, без урахування дрібні скачки.

Що прогнозують на наступний тиждень

На даний момент аналітики не бачать жодних передумов для різкого падіння або зростання курсу в будь-яку зі сторін. Експерти вважають, що зміцнення гривні обумовлено введенням локдауна, через що імпортери на даний момент не закуповують великий товар за кордоном і не інвестують кошти. За прогнозом курс продажу готівкового долара буде в районі 27,8-27,9 грн, а курс покупки буде в межах 27.6-27,7 грн.

Чи варто купувати або продавати зараз валюту?

Експерти на даний момент рекомендують поки утриматися від різких маніпуляцій. І почекати більшої стабільності. Але, якщо ви любите інвестиції на довгий термін, той ви можете запасатися валютою, поки курс не почав зростати.

Потрібен кредит? Погана історія і банки не видають. Мікропозики вас врятують. Під 0% на короткий термін і до 6 місяців, від 10 до 30 000 грн. На нашому сайті ви можете вибрати МФО під ваші вимоги. Рекомендуємо список тільки перевірених МФО.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>