Який кредит краще: банківський або ломбардний?

В Україні побутує думка, що іпотечний кредит – це інструмент, який допомагає виключно для того, щоб купити житло. Насправді, в наш час, це поняття сильно розширилося. В суті іпотечного кредиту все просто – це кредит, об’єктом застави якого є нерухомість.

В даний час дуже популярно брати кредит, закладаючи нерухоме майно, при цьому ці гроші можна витратити на абсолютно різні потреби. Найбільшу популярність зараз набирають застави в ломбардах.

Обговоримо це детальніше. Кредит можна отримати в банку, під заставу будь-якої нерухомості, при цьому вказується мета кредиту. Є перелік вимог для отримання кредиту, це ваш щомісячний дохід, чи брали ви раніше кредит, поручитель і т.д. Розглядають заявку на видачу кредиту протягом 14 днів.

Кредитування в ломбарді

Але, можна отримати кредит і в ломбарді, тут все простіше, для отримання кредиту потрібно тільки мати нерухомість, яка буде виступати як застава. В середньому можна отримати кредит на суму, яка становить від 40 до 60% ціни цієї нерухомості. При цьому немає вимог таких вимог, як при отриманні банківського кредиту. Розглядають заявку на протязі 2 днів.

Ломбардний кредит можна отримати не тільки в ломбарді, а й в банку, оскільки банки зараз активно впроваджують такі ж програми видачі кредитів, але знайти такий тип кредиту зараз не дуже легко, оскільки в країні фінансова криза. Є ще «приватні інвестори», які надають кредити, укладаючи при цьому договір іпотеки або договір купівлі-продажу з наступною умовою викупу назад.

У більшості випадків ломбардних кредитом користуються, коли гроші потрібні дуже терміново, а дохід буде трохи пізніше.
Основними плюсами даного виду послуг є:

  • короткий час отримання коштів;
  • немає необхідності заповнювати папери, куди буде витрачено гроші;
  • не потрібно надавати довідку про ваші доходи;

Якщо вам цікава дана послуга, нею можна скористатися в нашій компанії, залишивши заявку на сторінці “кредит під нерухомість” або зателефонувавши по одному з номерів телефону зазначених на сайті.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>