Як не бути обманутим купуючи старий авто?

Як не бути обманутим купуючи підтриманий автомобіль?

І знову почастішали випадки шахрайських дій на авторинку. Тому наша Державтоінспекція вирішили освіжити в пам’яті людей основні правила покупки б / у авто. Дуже часто покупці авто йдуть з ринку без автомобіля і без своїх грошей, або після презнаходження роблять відкриття, які наводять жах. – “Автомобіль числиться в угоні” -, – “У машини підроблені реєстраційні документи”, – “Підроблений номерний знак і номер агрегату” – чує добросовісний покупець в відділенні Державної Авто Інспекції.

Автоломбард – потрібно ретельно перевіряти і звіряти документи придбаного авто.

Як правило зловмисники, при виготовленні підроблених документів, використовують дані реально існуючих зареєстрованих автомобілів. Зрозуміло без належного досвіду виявити підробку в більшості випадків просто неможливо.

ДАІ дає вам дуже прості і в той же час на 100% дієві поради, які допоможуть купити Вам легальний б / у автомобіль.

Порівняння цін

Вартість авто не повинна бути надмірно занижена або на багато відрізняться від середньої ринкової ціни.

Перед покупкою обов’язково поїдьте в найближче відділення ДАІ. Там ви зможете перевірити документи на автомобіль і номер кузова по наявних базах.

Потрібно ретельно перевірити документи господаря автомобіля: Випишіть на папір паспортні дані, номер його домашнього і робочого телефону. Переконайтеся, чи проживає він за адресою прописки і чи можна до нього додзвонитися.

Якщо є підозри про “темному” Минулого машини, ви завжди можете звернутися в експертний центр для проведення досліджень і отримання потрібної Вам інформації.

Не варто купувати авто за дорученням попередньо не перевіривши його, оскільки шанс купити автомобіль з перебитим номером кузова значно зростає.

Але в ДАІ не розкажуть вам про ще один спосіб “розлучення”: продавці просять завдаток під будь-яким приводом (В основному як заставу до моменту вашого приїзду).

Загалом, потрібно діяти як в старій приказці – «довіряй, але перевіряй». Дуже добре оглядайте авто і не ведітьсь на супер низькі ціни. Як свідчить ще одна народна мудрість – «безкоштовний сир буває тільки в мишоловці»

Оцените нас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>