Як не потрапити в ДТП в зимовий період

Как не попасть в ДТП зимой

Велика помилка взимку – не запускати двигун. У морозну погоду його необхідно прогріти до мінімуму, щоб загусло масло повернулося до нормальної роботи. Правила дорожнього руху також свідчать, що це потрібно зробити протягом п’яти хвилин.

Після цього машина продовжує прогріватися навіть при повільній їзді. Важливо піклуватися не тільки про олію, а й про амортизаторах, які не можуть повністю нормально функціонувати в перші 10-15 хвилин руху. Прогрів вашого транспорту повільним темпом продовжить йому життя.

Наступна небезпечна проблема – віджилі своє двірники. Ще до того, як настануть холоди, найкраще сходити в магазин і оновити їх. Завдяки реагентів взимку на вулицях утворюється соляний туман. Скупчилися на лобовому склі краплі підвіски значно погіршують видимість. Зношені кисті не завжди можуть повністю виконувати свої функції.

Ще один момент, який заслуговує на особливу увагу в період холодів – це освітлювальні прилади. Слабкі розсіювачі, відбивачі, приглушені лампи або перегорілі в темряві лампи значно погіршують видимість. Це погано не тільки для власника транспортного засобу, а й для інших учасників дорожнього руху, оскільки зростає ризик аварії з погано позначених автомобілем.

Четверта помилка – недотримання дистанції. З настанням морозів на слизькій дорозі збільшується гальмівний шлях. Всього 15/20 метрів до передньої частини автомобіля вже недостатньо.

Пам’ятайте, слизька дорога – це вам не літній асфальт. Багато хто їде по льоду як зазвичай, на великій швидкості, круті повороти можуть коштувати вам життя. Не забувайте, що маневри влітку і взимку можуть мати серйозні наслідки.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>