Чи справді пристрої всередині автомобіля небезпечні?

Gadjet

Якщо Вам 40 або 50, в вашому першому автомобілі, швидше за все, було тільки радіо і грубка. Зараз же, автомобілі мають широкий спектр технологій, таких як сенсорні екрани, вбудований GPS, стерео, а також Wi-Fi і Bluetooth, щоб Ви могли підключити свої планшети і смартфони до автомобіля за допомогою бездротових технологій.

Насправді очікується, що майже всі нові автомобілі будуть використовувати бездротові технології 2025.

У той час як є багато переваг, занадто велика кількість пристроїв у Вашому автомобілі може призвести до багатьох потенційних небезпек. Сьогодні, ми розглянемо потенційні загрози деяких найпопулярніших пристроїв, що знаходяться всередині автомобіля.

Мобільні телефони

Хоча може бути заманливо, відповісти на дзвінок при водінні, використання смартфонів – головна причина відволікання уваги від дороги. Через це, можливість водія сконцентруватися на управлінні машиною істотно падає, що становить серйозний ризик для безпеки інших водіїв і пішоходів. Крім того, декілька досліджень пов’язали використання мобільного телефону з чотириразовим збільшенням як ДТП, які можуть спричинити за собою травми, так і включають тільки матеріальний збиток.

Але що щодо використання “Hands-free”? Деякі стверджують, що даний пристрій так само небезпечно як звичайна розмова по мобільному телефону.

Результати дослідження Страсбурзького Університету свідчать, що 3,500 досліджуваних водіїв помітили майже на третину менше корисної інформації про навколишнє середовище (наприклад, дорожніх знаках) при розмові по телефону, і не було ніякої різниці між людьми, що використовують Bluetooth, навушники-вкладиші, телефонні динаміки, або просто тримають телефон біля вуха. Інше дослідження говорить, що реакція водіїв, абстрактних телефонними розмовами з допомогою будь-яких пристроїв, на 0.98 секунд повільніше, ніж у зосереджених водіїв.

Системи GPS

Це не просто телефони або додатки, які можуть відвернути від водіння. Хоча немає ніяких сумнівів в тому, що в більшості випадків використання системи GPS приведе вас до місця призначення неушкодженим, важливо відзначити, що пристрої GPS не на 100% точні. По-перше, карта GPS може бути застарілою і, навіть якщо карти є актуальними, деякі дані порівняння не будуть враховувати типи доріг.

Таким чином, GPS може привести вас до маршруту, який включає водіння на небезпечній місцевості або в інші небезпеки. Багато наших клієнтів, які отримували кредит під заставу авто, ділилися такими історіями.

Використовуйте пристрої під час їзди відповідально

Хоча використання вищезгаданих автомобільних технічних гаджетів під час водіння може являти собою ряд небезпек, використання їх відповідально, ймовірно, не зашкодить вам. Таким чином, ви можете скористатися всіма перевагами використання цих гаджетів, не перетворюючи їх в небезпечну розвагу.

Наш автоломбард рекомендує залишати телефон будинку, але намагатися уникати розмов по телефону, коли ваш автомобіль знаходиться в русі. Крім того, якщо ви використовуєте GPS-пристрій, обов’язково підготуйте його, щоб не довелося вводити адреси під час водіння.

Автор: Марина Львовская

Оцените нас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>