Що там на ринку кредитів України?

kredit_v_Ukraine

Сьогодні ми продовжимо розглядати сферу фінансів, яка міцно закріпилася в суспільстві. Попередній матеріал ви знайдете тут. Весь капіталістичний світ зав’язаний на кредитних відносинах місцевого населення. Житло, транспорт, навчання, медицина і т.д. на все можна отримати кредит. В Україні, дана сфера фінансових операцій, але на жаль, не в тих масштабах, де така послуга з’явилася.

Кредит під заставу нерухомості Київ чи Львів, Харків …

Схожі рекламні оголошення, можна часто побачити на просторах інтернету. Причому таким способом отримати гроші можна скористатися абсолютно у всіх містах України, але великі обласні центри переважають, зі зрозумілих причин. Якщо ви зібралися взяти кредит під заставу в Києві або іншому великому місті України, будьте впевнені, у вас буде великий вибір компаній, що надають таку послугу.

У чому ж перевага такого виду кредиту?

Основна причина одна — велика сума, яку можна отримати готівкою, або безготівковим розрахунком, наприклад на банківську карту. Фінансові організація і банки люблять такий вид майна в заставу з кількох причин:

 • мінімальні ризики для кредитора. В іншому випадку, він отримає нерухомість. Позичальник же здавши нерухомість під заставу, отримує суттєву суму, які витратить на свої потреби;
 • зазвичай умови угоди, терміни по виплатах, відсоток ставляться невеликими. У порівнянні з іншими кредитування, за приміщення, ви отримаєте кращі умови;
 • оцінка. Часто житло оцінюється в70-80% від ринкової вартості.

Основний недолік такого способу, це втрата майно, але тут по порядку. По-перше, потрібно уважно вивчати договір, чи є якась відповідальність кредитора, якщо нещастя трапилося не з вини позичальника. А по-друге, зазвичай нерухомість будують наприклад років на 100. З цього, загубити нерухомість буде складно.

Банк або приватна фінансова компанія

Тут грають роль особисті переваги позичальника або якісь особливі умови, бонуси, низькі відсотки. У новому 2020 року приватні компанії, які здійснюють дані фінансові послуги, вже заробили репутацію, багаторічну роботу по нерухомості. І все ж, багато хто подумає, де взяти гроші під заставу нерухомості? Почнемо з банків. Перевага їх полягає в наступному:

 • низькі відсотки;
 • повністю прозорі документи (це не означає, що приватні компанії обманюють. Тут потрібно дивитися, скільки років вони на ринку. Чим більше, тим краще);
 • чи можуть пропонувати бонуси, програми лояльності та інші вигідні умови.

Приватні фінансові установи славляться, швидким рішенням і мінімальної перевірки позичальника. Вони так само ризикують, видаючи кошти готівкою. Тому такі важливі документи, як паспорт, ідентифікаційний код і право на майно, має бути. В цілому переваги в інших компаніях такі:

 • швидке рішення (в основному до трьох днів);
 • кредитна історія, не зацікавить;
 • мінімум потрібних документів(паспорт, ідентифікаційний код, документи на володіння нерухомості);
 • за документами, питань потрібен самий мінімум, який у кожної організації свій;
 • без довідок про доходи та місця роботи;
 • перевірка платоспроможності, як така не ним не цікава. У будь-якому випадку, кредитору повернуть або його кошти з відсотками, або він отримає заставлене майно;
 • йдучи в ногу з часом, приватні фін компанії так само мають програму лояльності, гнучкі умови виплат, дострокове погашення позики, бонуси, можливість необмеженої пролонгації договору.

Будьте впевнені, що нотаріально завірені документи мають силу. Це до того, що шахраї, звичайно ж є, але навряд чи вони існують більше року. Варто звертати увагу на їх досвід. У деяких фінансових компаній Києва, більше 10 років досвіду, в сфері кредитування.

Далі буде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>