Переваги кредиту під заставу нерухомості

кредит_нерухом

Кредит під заставу нерухомості в Києві — вигідне рішення, що дозволяє взяти необхідну суму для підтримки або розвитку власного бізнесу. В банку складно взяти кредит, а в нашій компанії його реально отримати за лічені години.

Ви можете отримати грошові кошти на будь-які цілі. Для цього не потрібно оформляти безліч документації, ходити по організаціям і збирати всілякі довідки про доходи та місце роботи. Якщо почати співпрацю з компанією Euro Standard, то ви автоматично отримуєте надійний і, головне, ефективний інструмент для відкриття, ведення та реалізації своїх проектів.

 

Переваги співпраці:

  1. Оперативна робота. У банку кредит під заставу квартири займе довгий проміжок часу. До того ж доведеться тривалий час спілкуватися з різними менеджерами і чекати відповіді з центрального офісу. Тут же ви відчуєте максимальний комфорт при отриманні кредиту під заставу нерухомості.
  2. Лояльна оцінка майна. Кредитні організації часто занижують вартість квартири в процесі оцінки. Наша компанія гарантує найбільш справедливу оцінку Вашого майна. Тому більшість клієнтів розглядають нашу фірму як надійного і відповідального партнера.
  3. Індивідуальність. Ви зможете підібрати найкращий для вас варіант з безлічі можливих. Досвід роботи співробітників компанії дозволяє вирішити будь-яку проблему, пов’язану з фінансовими труднощами.
  4. Дистанційне схвалення. Ми піклуємось про Ваш час і тому вже під час телефонної розмови наш спеціаліст зможе дати попередню схвалу на кредит. Тому з’являтися в офісі немає необхідності.
  5. Виїзд оцінювача. Якщо потрібно, фахівець компанії приїде до місця призначення і проведе безкоштовну оцінку майна за всіма правилами. Клієнт отримає повну інформацію по своїй нерухомості.

Автор: Марина Львовская