Продати авто після ДТП, скориставшись послугою автовикупу

продати биту автівку

На сьогоднішній день стається багато аварій. Більшість з них закінчується не дуже вдало для автомобіля. Що робити з битою автівкою? Продайте!

Є декілька варіантів продажу авто після аварії.

Продаж битої автівки

Після дорожньо-транспортної пригоди варто задуматись що робити далі з автомобілем. Спершу оцініть, на скільки сильні пошкодження. Якщо ваша машина зазнала невеликої шкоди, усього декілька подряпин і вмятин, то і продавати її не варто. А якщо після ДТП була порушена геометрія кузова, чи занадто постраждала якась із сторін машини,  не варто далі єксплуатувати автівку.

Оцініть у скільки грошей вам обійдеться ремонт. Гадаємо, біля половини вартості автомобіля. То який сенс її лагодити? Ліпше вже буде продати її і купити нову машину.

Дійсно, попит на биті автомобілі є і ви можете самостійно продати свій. Варто лише розмістити об’яви на відомих вам інтернет-площадках та у пресі. Тільки обов’язково вкажіть, що машина була у ДТП. Це дуже важливий фактор. А також, не ставте ціну як за новий. У вас його  тоді точно ніхто не придбає.

Комісійний автомайданчик

Є варіант поставити свою автівку на автомайданчик. Співробітники самі займуться продажем вашої машини за ціною, яку ви поставите. Так, цей варіант забере у вас значно менше часу, ніж ви його будете самостійно продавати. Але витрат набагато більше. Потрібно буде платити за перебування автомобіля на тому майданчику. Ще необхідно будет дати відсоток власникам майданчику від продажу.

Звернутися до компанії, яка займається автовикупом

Наразі існує дуже багато компаній, які професійно займаються викупом автівок. Це чудовий варіант для тих, хто не хочу витрачати купу не зайвого часу. Звертаючись до автовикупу, ви економите свої гроші.

Фірми, які займаються викупом авто, купляють автомобілі у будь якому стані. Від нових з маленьких пробігом до безнадійних аварійних машин. Аби вигідно продати авто після ДТП варто звернутися в автовикуп у Києві. На сьогодні, викуп авто – найкращий варіант для власників битих автівок!

Великим плюсом таких компаній є те, що вони беруть на себе усі юридичні формальності. Ваша справа тільки обрати компанію, звернутися до них, мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та техпаспорт на машину. Все інше зроблять за вас. Від оцінки на місці стоянки до зняття з обліку в сервісному центрі МВС.

Для власників битих автомобілей є послуга вивозу машини з місця стоянки евакуатором.