Кредит під заставу авто з правом водіння

Кредит під залог авто

Коли терміново потрібна велика сума грошей, в банк за кредитом звертатися не хочеться через погану кредитну історію або довгий час одобрення заявки, взяти в борг не у кого, є чудовий вихід з цієї ситуації — взяти гроші під заставу авто

При цьому ви не зіткнетеся з перевіркою вашої кредитної історії, у вас не будуть перевіряти платоспроможність, вік і професію. Вся процедура оформлення кредиту займе небагато часу, а ви максимально швидко отримаєте на руки необхідну суму готівки.

Позика під заставу авто техніки має ряд незаперечних переваг:

Рішення про видачу приймається протягом 30 хвилин (іноді 1-2 годин), тоді як при оформленні звичайного кредиту може затягнутися до декількох днів.

Широкий діапазон термінів позики — оформити можливо на термін від кількох днів до кількох років.

Фіксована процентна ставка без різних прихованих комісій.

Договір можливо закрити достроково або скористатися пролонгацією.

Наша компанія не запитує кредитну історію і не цікавиться метою отримання грошових коштів.

Головна перевага грошей під заставу авто — простота оформлення, мінімальний пакет документів, оперативність видачі коштів позики і прозорість угоди і умов договору.

Це оптимальний варіант для людей, яким терміново потрібна була велика сума грошей.  Автоломбард у місті Києві пропонує своїм клієнтам отримання позикових коштів, і при цьому повністю забезпечує збереження автомобіля, якщо ви вирішите поставити його на майданчик.

При цьому ми не вимагаємо від Вас великий пакет документів, оперативно приймаємо рішення про видачу і не цікавимося метою, на які підуть ці кошти.

Автор: Марина Львовская

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>