Переваги отримання кредиту під заставу авто в автоломбарді

кредит під залог авто

Автоломбард — це установа, де можна швидко і з мінімальними вимогами отримати кредит під залог авто на велику суму.

На її величину впливає вартість транспортного засобу, технічний стан, термін використання. Договірні відносини між автоломбардом, і автовласником, «позичальником», наступають тоді, коли сторони домовилися про суму кредиту і підписали договір.

Предметом застави може виступати автомобіль вітчизняного або зарубіжного виробництва. Умови кожної угоди визначаються в індивідуальному порядку. Деякі автоломбарди можуть розширювати перелік заставного майна, в який, крім автомобілів, можуть входити інші види ліквідних транспортних засобів і механізмів. У списку такої техніки можуть бути вантажівки, автобуси, трактори, мотоцикли і т.д. Головною причиною звернення до автоломбард є те, що в ньому оформити кредит набагато простіше, швидше і вигідніше, ніж у банку.

Переваги автомобільних ломбардів:

Як правило, рішення про надання кредиту під залог машини приймається практично відразу після звернення в автоломбард. Процедура огляду заставного майна проводиться там же, де будуть видаватися гроші. Рішення про розмір кредиту позичальник дізнається через 10-15 хвилин після експертизи автомобіля і документів.

Зазвичай в банку кредит не завжди можна погасити достроково, не сплативши пені. У автоломбарді його можна взяти на будь який термін і погасити надається можливість у будь-який час.

За надані кредитні кошти позичальник не зобов’язаний звітувати, так як цього вимагають в комерційних банках. Автоломбард не контролює витрати своїх клієнтів і не вимагає довідок з місця роботи про розмір доходів. Також установа не цікавить ваша кредитна історія.

Під час отримання грошей позичальникові не потрібно шукати поручителів і залучати до вирішення своїх проблем інших людей.

Якщо автовласник планує продавати автомобіль, то може скористатись нашою послугою автовикупу. У такому випадку позичальник отримує кошти відразу і гає свій час на довгий процес пошуку покупця.

В автоломбарді, на відміну від банку, завжди є гроші, які позичальник може отримати під час перших відвідин установи. При цьому автоломбард не має обмежень за формами видачі кредитів. Гроші можуть видаватися готівкою або перераховуватися на зазначений позичальником рахунок протягом однієї години. У банку така процедура може зайняти один-два робочих дня.

Залишаючи автомобіль в заставу на майданчику автоломбарду, власник може бути впевнений в його безпеці. Комерційні банки, як правило, до цього питання ставляться менш відповідально. Позичальнику в автоломбарді не доведеться оплачувати місце на стоянці.

Вибравши для вирішення фінансових проблем автоломбард, ви зможете оперативно і з максимальною вигодою отримати кредит, за допомогою якого вийдете зі скрутного становища. При цьому у вас буде можливість або зберегти своє майно, або продати з максимальною вигодою.

Автор: Марина Львовская